Marusa Hormann Szczytno Hormann - Bramy garażowe SzczytnoHormann - Bramy garażowe Szczytno strona główna  |  kontakt

Marusa - Strona główna Marusa - O firmie Marusa - Oferta Marusa - Kontakt

Marusa - Oferta
  Bramy Hormann  
Hormann
Bramy segmentowe

Eleganckie automatyczne bramy segmentowe otwierają się pionowo w górę. W ten sposób oszczędzasz więcej miejsca przed i wewnątrz garażu, a ponadto masz do dyspozycji całe światło przejazdu.

Bramy segmentowe pasują w każdej sytuacji: nieważne czy Twój garaż jest prostokątny lub skośny, czy zakończony łukiem segmentowym lub zaokrąglonym. Dlatego idealnie nadają się do modernizowanych budynków.

Hormann Szczytno
 
  Bramy i ogrodzenia Wiśniowski  
Wiśniowski
Bramy i ogrodzenia

W naszej ofercie znajdą państwo pełen asortyment ogrodzeń firmy Wiśniowski.
Sprzedajemy wyłącznie ogrodzenia od tego producenta, pozostały asortyment nie znajduje się w naszej ofercie.

Firma Wiśniowski jest największym polskim producentem bram i ogrodzeń.

Wiśniowski Szczytno
 
  Drzwi Gerda  
Gerda
Drzwi antywłamaniowe

Drzwi chroniące przed złodziejem to drzwi o "zwiększonej odporności na włamanie". Powszechnie znane jako antywłamaniowe, dostępne są drzwi o różnych wymiarach, kształtach, kolorach i fakturach. Tak duży wybór umożliwia dobranie estetycznych i bezpiecznych drzwi. Gdy posiadamy więcej niż jedne drzwi (domki jednorodzinne), prowadzące do naszego domu, bezwzględnie należy również zamontować drzwi antywłamaniowe. Włamywacz mając do wyboru główne, drzwi wejściowe i boczne, mniej wyeksponowane zawsze wybierze te drugie. Drzwi zabezpieczające przed włamaniem można podzielić na dwie grupy: drzwi "wzmocnione" oraz drzwi "antywłamaniowe".

Te pierwsze warto stosować wtedy, gdy ryzyko włamania nie jest wysokie i wspomagane będzie pracą zabezpieczeń elektronicznych. Natomiast drzwi antywłamaniowe powinny być stosowane, gdy ryzyko włamania jest wysokie, drzwi są słabo widoczne, dom jest oddalony od innych zamieszkanych gospodarstw, mieszkanie jest w dużym niechronionym bloku, czas na interwencję policji jest długi.

Gerda Szczytno
 
  Domofony Commax  
Commax
Domofony, interkomy, wideofony

Firma Commax powstała w 1968 roku pod pierwotną nazwą JoongAng Electronics Co. Od samego początku misją firmy było stać się największym eksporterem domofonów.

W dniu dzisiejszym produkty tej marki można nabyć w ponad 100 krajach na całym świecie.

Commax Szczytno
 
  Drzwi Porta  
Porta
Drzwi wewnętrzne

Fabryka drzwi Porta KMI Poland powstała w 1992 roku w Bolszewie malowniczo położonej miejscowości pod Wejherowem, 20 km od Trójmiasta. Jest częścią grupy kapitałowej Komfort S.A. Dzięki sprawnemu zarządzaniu i stałym inwestycjom Porta w krótkim czasie stała się znaczącym producentem drzwi na rynku europejskim.

Od chwili założenia Porta realizuje szereg zamierzeń, z których pierwszym było uczestniczenie w przeobrażeniu wyglądu polskich mieszkań i kształtowanie nowych nawyków estetycznych zgodnych z światowymi tendencjami.

Temu celowi posłużyło rozwinięcie oferty drzwi wewnętrznych wykonanych z płyt tłoczonych, o interesującym wzornictwie i różnorodności kolorystycznej. Drzwi te produkowane są we wszystkich wymiarach używanych w budownictwie.

Wysokie walory estetyczne drzwi Porta - są efektem wysokiej jakości produkcji drzwi, ciekawego wzornictwa oraz specjalnej technologii okleinowania brzegów, a uszczelka ościeżnicy podnosi ich funkcjonalność poprzez gwarancję cichej pracy i szczelności.

Wraz z dynamicznym rozwojem, firma poszerzyła asortyment produkowanych przez siebie wyrobów o drzwi wewnętrzne płaskie, lakierowane i laminowane, odpowiadające współczesnym wymogom architektonicznym dla budynków mieszkalnych i użyteczności publicznej.

Porta Szczytno
 
  Okna Oknostyl  
Oknostyl
Okna i Drzwi PCV

Jesteśmy przedstawicielem firmy Oknostyl oferującej okna i drzwi PCV.

Oknostyl  Szczytno
 
  Akcesoria Rollingcenter  
Rolling Center
Akcesoria do bram wjazdowych

W swojej ofercie posiadamy akcesoria do bram wjazdowych firmy Rolling Center.

Rollingcenter Szczytno
 Copyright 2014 Firma Marusa - bramy garażowe, drzwi i okna.
Salon Sprzedaży Szczytno - ul. 1-go Maja 52, 12-100 Szczytno, tel./fax (89) 624 49 01, tel. kom. 666 082 281, e-mail: mpioter@wp.pl
SERWIS: 604 543 614
http://www.marusa.com.pl

Drzwi wejściowe do domu Hormann Bramy garażowe Hormann Napędy Hormann  Hormann Szczytno